Sistemul E-Transport aduce o serie de obligații pentru transportatori dar și pentru beneficiarii din România care recepționează mărfuri.Dintre acestea vom discuta despre:
E-Factura este pe deplin operațional începând cu 1 iulie 2024 iar singurele facturi recunoscute între companii sunt cele existente în SPV. Temele de discuție referitoare la E-Factura vor fi legate de:
La finalul evenimentului participanții vor primi GRATUIT o arhivă cu documente utile în procesul de utilizare a celor 2 sisteme precum și suportul de curs.
Absolventă a Facultății de Contabilitate din cadrul ASE București. Doctor în stiințe economice, domeniul contabilitate, Inspector de Resurse Umane, profesor contabilitate. Autor a numeroase articole și cărți de profil, cu experiență în predarea în învățământ.

Expert contabil & Profesor contabiltate
Livrare gratuită la titlurile tipărite & 15% discount la titlurile digitale până la 31 Decembrie 2025